Our Artists
MusicGigsBookingsContactNews

Gigs

Browse gigs

Live Frequency w/ Desert Dwellers & Kaya Project Live Band

19 Dec 2019

Israel

The Block / Shalma Rd 157, Tel Aviv-Yafo, Israel

Facebook Event

Playing Artists

Desert Dwellers

Listen now at:

Kaya Project

Listen now at:

Event description

ו?

עברה כשנה מאז הפעם האחרונה שנפגשנו לראשונה. כשהחורף פותח את שעריו, אנחנו יוצאים לרקוד. משהו באווירה האפרורית הזאת גורם לנו לחפש וגם למצוא תכנים מוזיקלים מיוחדים בעבור אותם לילות קרים שעתידים לבוא.

הגיע הזמן לטיונינג בתדר אחר. חווית בילוי ארוכה שמעבירה מסר וכמובן מסע עמוק אל תוך נבכי הסאונד. טיול אל תוך הלילה  שמתחיל קליל וצולל עמוק עד שסוגרים את החשמל.

אז ליידיז אנד ג׳נטס של הקולטורה. אנחנו נרגשים לחשוף את האירוע הקרוב שלנו שיכלול הופעה ארטיסטית במיוחד ומקצבים שינחו אותנו אל תוך הלילה.

זאת לא חוכמת העדר, זאת תרבות התדר!

גם הפעם האירוע מורכב משני שלבים - ההופעה / המסיבת המשך שתפורסם בהמשך.

*ההופעות יתחילו בשעה 22:00 בלילה בחדר המרכזי של הבלוק

*המסיבה תתחיל ב-00:00 בחדר הסקוואט ותיתחבר לשאר המסיבה בשעה 02:00 בלילה.

*מי שרכש כרטיס להופעות יוכל להישאר ולהינות מהמשך האירוע

שימו לב כי מס הכרטיסים לשלב ההופעות מוגבל מאוד על מנת לאפשר חוויה מקסימלית.Live Frequency Presents:KAYA PROJECT -  FULL LIVE BAND Feat. IRINA MIKAHAILOVA

First Time In Israel - UK

קאיה פרוג׳קט הרכב הפיוז׳ין שמהווה כור היתוך בעולם המוזיקה האלטרנטיבית מתחילת שנות ה2000 מגיע לראשונה להופעה מלאה בישראל.

ההרכב שנוסד ע״י סאב טיילור האנגלי שיחרר כבר 8 אלבומים בשנים האחרונות בלייבל הקנדי המוביל Interchill records.

כיום ההרכב מונה מס בלתי מוגבל של נגנים שלוקחים חלק פעיל בהקלטות ויצירה מה שמייחד את הסאונד שלהם בין היתר הווקאליסטית אירינה מיקהילובה שטבעה חותם ביצירות של קאיה.DESERT DWELLERS - LIVE

New Album 'Breath' USA

אמאני פרינד וטרוור מונטרייב הם המוח מאחורי הפרוייקט דאון טמפו האמריקאי - שוכני המדבר.

חלוצי המוזיקה האלקטרונית בקליפורניה וניו מקסיקו עוד הרבה לפני שזה הגיע למיינסטרים.

דזרט מאופיינים באווירה המיסטית הפסיכודלית שלהם שמשלבת צליליים גולמיים של עולם הטבע, כלי הקשה אדמתיים, באס עמוק וקולות אתריים עטופים בהפקה מרשימה וסוחפת.

הצלילים הגלובלים של שוכני המדבר הם גשר בין העולמות והלייבל שלהם Desert Trax הפך לפלטפורמה עבור אמנים אלכימיים דומים.מופע  חימום:

FUNKAMEL
בשנים האחרונות מוטי לנדסמן ונריה אורבך מטיילים עם הגמל הפאנקי במסע להפצת המוזיקה האוריינטלית האלקטרונית על שלל גווניה, מאז הם כבר הספיקו לנגן בכל פינה בעיר ומחוצה לה, להקים את הלייבל "קאמל ריידרס" עם חיים לרוז האגדי, לנגן במספר מקומות בחו"ל ובפסטיבלים מובילים בארץ תוך כדי שהם משמיעים מוזיקה אתנית על ביטים נמוכים, גבוהים ועמוקים בשילוב מלודיות מהמגרב ועד הלבנט.
soundcloud.com/funkamel1


-----------------------------------------ההופעות יתחילו מהשעה 22:00 ברחבה המרכזית א.ק.א הבלוק א.ק.א החללית, והלאונג יהיה פתוח גם לאוהבי העשן שבינינו עם אותם הצלילים מההופעות.

עוד בזמן ההופעה, בחצות תפתח המסיבה לאורחים החדשים בסקאווט והחצר, ומייד בסיום ההופעות כל העולמות ולמעשה כל החללים מתאחדים עד שעות הבוקר המאוחרות עם כל התוכן המוזיקלי הנהדר הזה שישבש לנו את כל התדרים.


יותר מובן?


הנה גם כל ההסברים והפרטים על פי סעיפים כמו שאתם אוהבים:


הכרטיסים להופעה במכירה מוקדמת:

https://get-in.com/Live19■ סבב ציפורים מוקדמות - 95 ש״ח ל48 שעות הקרובות או עד גמר המלאי.

■ סבב ראשון - בהמשך

■ סבב שני - בהמשך

■ כרטיסים בקופה להופעה אם יהיו ב 160 ש״ח

■ מי שברשותו כרטיס להופעה יכול/ה להישאר למסיבה שאחרי.


● פתיחת דלתות להופעה בלבד בשעה 22:00, ההופעה תתחיל ב23:30 בדיוק!● בחצות יפתחו הדלתות למסיבה, לסקאווט + חצר, ובסוף ההופעה כל החללים של המועדון יחוברו.▬▬▬▬לפני שמתחילים:▲ רכישת הכרטיסים והכניסה מיועדת לבני 23+.▲ הכניסה למועדון הבלוק מותנית בבדיקה ביטחונית ובהצגת תעודת זהות!▲  הכניסה למסיבה שאחרי היא על בסיס מקום פנוי עם עדיפות לרשומים. אפשר להירשם דרך העמוד שלנו או דרך צוות ההפקה.▲ פתיחת הקופות למסיבה בחצות.▲ מועדון הבלוק רוצה לשמור על המרחב האישי של כולנו, לכן התנהגות לא הולמת והטרדות יטופלו בחומרה. אם נתקלתם בתופעה שכזאת אפשר לפנות לכל אחד מאנשי המועדון והם יטפלו בעניין.▲ באולם הראשי של הבלוק, במסדרונות ובשירותים העישון אסור, בסקאווט ובלאונג׳ מותר לעשן. keep it fresh▲ הצילום במהלך ההופעה ובכלל במועדון הבלוק אסור, צלמו עם העיניים, ככה הזכרונות והחוייה נשמרת באמת!▲ אנו מבקשים לא להשתמש בטלפונים סלולרים ברחבות, זה פוגע בחבר לידכם, פוגע בוייב ופשוט לא קול.ניפגש בהופעה וברחבות אחריLIVE FREQUENCY